Orijinal Kapak Yenileme

Hizmetlerimiz

Buradasınız:

HİZMET ANAYIŞIMIZ

Geniş bir yelpazede kapsamlı hizmetler sunan firmamız. Entegre yaklaşımımız doğrultusunda, derin teknik bilgi birikimimizi sektörel tecrübemiz ile birleştirerek, müşterilerimizin tüm sorunlarına yenilikçi çözümler ile yardımcı olmaktayız . Sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz ve her türlü sorunuz için bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.


Silindir Kapak Honlama

Silindir Kapak Honlama

     Honlama işleminde hassas yüzeyler elde etmek için özel honlama taşları kullanılır. Honlama taşı bir yapıştırıcı ile birbirine bağlanmış aşındırıcı parçacıklardan oluşur. Aşındırıcı partiküller genel olarak düzensiz şekillerde ve 10-50 mikron (micrometer) çapındadır. (300-1500 mesh-kum) Küçük çaptaki parçacıklar daha pürüzsüz yüzey çıkartırlar.
     Bir honlama taşı birçok açıdan taşlama taşına benzer ancak honlama taşı daha kırılgan bir yapıdadır. Bu sayede honlama taşı aşındıkça işlediği yüzeye uyum sağlar. Kırılgan yapısını gidermek için honlama taşları sulfur veya parafin ile işlem görürler.
     Her çeşit aşındırıcı malzeme honlama taşı yapımında kullanılabilir. Ancak ensık kullanılanları Silikon Karbür, Alüminyum Oksit ve Elmastır. Aşındırıcı seçimi genel olarak honlanacak malzemeye göre belirlenir. Bir çok uygulama için silikon karbür aşındırıcı uygunken, yüksek sertlikteki malzemeler süper aşındırıcılar ile honlanmalıdır.

BİZ SİZİ ARAYALIM

© 2020. « Design BY Yazıcı Web Tasarım ». Tüm Hakkı Saklıdır. Toplam Ziyaretçi: 194035 - Online Ziyaretçi: 12